מאמרים

Archello
יום חמישי, 18.07.2019
השאו רום של חנות בגדי המעצבים דה מרקט, בקניון עזריאלי דה מרקט. הפרוייקט המאתגר של שנת 2019. שימו לב לעבודות הברזל , ערגולים וכיפופים של ברזל והכל בהזמנה אישית לפי התוכניות של המעצב איתן כהן. כל מתקני התצוגה בשילוב של נגרות בהתאמה אישית לחלל. והתוצאה לפנכם.
Retail design blog
יום חמישי, 26.11.2018
חנות בגדים פשוטה ואלגנטית. באנה בקריית אונו. מטרת העיצוב בחנות זו היתה ליצור אווירה חמה ואינטימית. עבודות הנגרות בוצאו ועוצבו בהזמנה אישית לפי העיצוב שלסטודיו אינטו תחת הביצוע של קאי ושולבו בצורה הרמתית למקום. כל ריהוט הבוטיק נעשה במו ידיו. ריהוט העץ והברזל כולל. ההשראות היו עיצוב פנים בסטייל עיצוב נורדי.
Xnet
יום חמישי, 9.10.2019
שקוף שזה טרנד. כתבה מרעננת על הטרנט העיצובי בעבודות ברזל. הפעם קירות שקופים מפרופיל בלגי. מעצב הפנים איתן כהן. יצר את החלונות בלגים האלו והפך אותם למחיצה חכמה בין הסלון לחדר השינה עבור זוג הורים צעיר בדירה יפואית מקסימה. כל עבודות הנגרות והמסגרות בוצעו בהזמנה אישת בידי קאי.
Pickinteri
יום חמישי, 5.09.2019
כתבה נהדרת בבלוג pickinteri על אחד המעצבים שאנחנו נהנים לעבוד איתו במיוחד איתן. אשר מייצר תוכניות ריהוט בהזמנה אישית עבור כלל לקוחותיו. בכתבה זו ניתן לראות חלק גדול מעבודותיו וכך גם את שיתופי הפעולה מולנו.
MAKO – הרצליה: מהפך לווילה משנות ה-70
יום חמישי, 30.12.2019
כתבה נהדרת על כלל עבודות הנגרות והמסגרות ברחבי הווילה הזו בהרצליה בעיצובו של מעצב הפנים גל גרבר. כאשר כל הריהוט הוזמן אישית על ידי המעצב. מארונות חדר השינה, ארונות חדרי הרחצה, הכביסה, עבודות המסגרות ועוד. כמו כן חיפוי גרם המדרגות בעץ אלון מבוקע. ריהוט ברזל משולב עץ בירץ. הכל בעיצוב אדריכלי והום סטיילנג של גל.
archello.com
יום חמישי, 13.06.2019
דירה בפרויקט החדש “יפו בשדרה”, בתכנונו של אילן פיבקו, שודרגה בידי בעליה, זוג מעצבים, ברוח גברית ובצבעוניות אחידה. בין היתר הפכו את קיר חדר השינה לשקוף
Dixon – קאי דיזיין
יום ראשון, 3.10.2017
קאי צור- kay design היא סדנה המתמחה במסגרות ונגרות. הסדנה פועלת בלב שוק הפשפשים ביפו, ומהווה One-stop-shop לעיצוב, בנייה וייעוץ עבור מי שמחפש פתרונות ייחודיים ויחס אישי.