מטבח מעוצב בהתאמה אישית

מטבחי בירץ ◦ ◦ חידוש מטבח ◦ מטבח כפרי ◦ מטבחים עיצוב ◦ מטבחי זכוכית ◦ מטבחים מיוחדים מטבחי עץ מלא

מבשלים הרבה? אופים לעתים קרובות? תכנון מטבח טוב עבורכם יהיה כזה שידאג שיהיה לכם את כל הציוד הדרוש, נגיש ונוח, עם אי עבודה, עליו תוכלו לעבוד בנוחות ואולי גם מתלים נוחים עבור כלי בישול לגישה קלה. כמו כן, סביר להניח שתרצו להוציא מן המטבח אלמנטים כגון פינת אוכל ומקומות ישיבה, לטובת מרחב תנועה.

מבשלים מעט? בקושי נמצאים בבית? מטבח נכון עבורכם יהיה כזה שלא יבזבז חלל על פריטים מיותרים ויציב דגש על עיצוב נאה וחכם, הרבה מקומות אחסון ואולי גם מקרר גדול, בו תוכלו לשמור הרבה אוכל מוכן. כמו כן, ניתן להעניק במטבח שכזה מקום של כבוד לתנור המיקרוגל, לשלב מקומות ישיבה ואולי אפילו לשלב טלוויזיה, שתעזור לכם להעביר את הזמן בנעימים.

העיצוב הקיים כבר הפך לשחוק מעט?

ייתכן מאוד שעיצבתם בזמנו את המטבח שחלמתם עליו, אך השנים עברו, הטעם השתנה וכן גם המטבח עצמו קצת התיישן והתבלה. בקאי דיזיין אנו שמחים לשנס מותניים, להפשיל שרוולים, ולחדש ולשפץ את המטבח בדיוק לרצונם ולטעמם של לקוחותינו השונים. ייתכן שתחליטו לקחת את המטבח שלכם דווקא אל עבר הסגנון האורבני המחוספס, ייתכן שהחלטתם שהגיעה העת להכניס קצת שלווה כפרית אל המרחב הביתי, או אפילו שילובים שונים שיוצרים עיצוב מודרני עכשווי. היופי הוא שלא תמיד חייבים לנתץ ולשבור הכל, ולעתים מספיק שנעשה מספר צעדים עיצוביים שונים, כדי שנשנה את האווירה מן הקצה אל הקצה. המטבח הוא אחד מן המרחבים החשובים ביותר שבביתנו; הוא אמור להיות מזמין, חמים, פונקציונלי ויפה. כזה שמעורר בנו תיאבון רק מלהסתכל, כזה שכיף לשבת בו ולאכול יחד עם כל בני המשפחה.

איך מתחילים?

ייתכן מאוד שיש לכם כבר עיצוב שלם שרץ בראש, אך לא תמיד אנחנו יודעים לשים את האצבע על הפרטים הקטנים שחשובים לא פחות.

כאן נשמח לחלוק אתכם את הניסיון שצברנו לאורך השנים, ולשבת אתכם לשיחה קלילה על כוס קפה. מומלץ תמיד להביא תמונות של מטבחים שהיוו עבורכם השראה, אך אם אין אל דאגה – אנחנו כבר נמצא את הדרך לצלול הישר אל תוך המחשבה שלכם.

חשוב נורא להביא תמונות של המטבח הקיים, ואם מתאפשר אז גם מדידות מדויקות של המרחב.

צעד אחר צעד, נתחיל לבנות בדמיוננו את המטבח, נבין את הסגנון העיצובי, הפרטים הקטנים, החשקים והרצונות. נשמח לחלוק אתכם טיפים שונים שיהפכו את המטבח לפונקציונלי יותר, מזמין יותר, בעל מרחב עבודה, ושלל פרטים שונים שיכולים להנעים את שהותכם בו.

לאחר מכן, ניגש אל מלאכת השרטוט, זה כבר המקום שבו הפרפרים בבטן מתחילים להיכנס לפעולה. החלום שלנו רקם עור וגידים? מעולה! אחרי שנסכים על כל הפרטים והתקציבים, נעבור למלאכת הייצור בסדנאות והמסגריות הפועלות יחד איתנו, ולאחר מכן נעבור לשלב השיפוץ וההתקנה.

קאי דיזיין - החופש ליצור

קאי דיזיין נוסדה ב-2005 על-ידי קאי צור, יוצר ואמן בברזל ובעץ. אנו מביאים איתנו את המדיום הפיסולי בכל רהיט ובכל פרט ולו הקטן ביותר שמעטר את המרחב בבתים, דירות ומשרדים בישראל. אין דבר מרגש בלהגשים חלומות עבור לקוחות, ואנו נשמח לקחת חלק גם בפרויקט שלכם. אנו עובדים עם לקוחות פרטיים וכן בשיתופי פעולה ענפים עם משרדי עיצוב פנים ומשרדי אדריכלות מובילים.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…