• רהיטי מעצבים •

נגר ארונות מטבח

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

נגרות ארונות מטבח בעיצוב אישי

נגר ארונות מטבח הוא בעל מלאכה מיומן המתמחה בבנייה והתקנת ארונות מטבח בהתאמה אישית. 

הוא מציע מגוון שירותים, לרבות עיצוב ויצירת ארונות כדי לענות על צרכים והעדפות ספציפיות, התקנת ארונות במטבחים חדשים או קיימים, ותיקון או החלפה של ארונות פגומים. 

אם אתם רוצים לעצב מחדש את המטבח שלכם וליהנות משירות איכותי ותוצרים ברמת גימור גבוהה, בסטודיו קאי דיזיין זמינים לכם שירותי נגרות איכותיים בהתאמה אישית.

נגר ארונות מטבח: יתרונות של עבודה עם נגר פרטי

כיום ישנם מקומות רבים שמספקים רהיטים בייצור המוני ובהתראה קצרה. לעומתם ניתן לשכור שירות של נגר מקצועי עבור מגוון פרויקטים, לרבות עבודות מטבח. היתרונות של שירותי נגרות אישיים מביאים אנשים רבים להעדיף את האפשרות הזו על פני ריהוט בייצור המוני, יתרונות כמו:

התאמה אישית: נגר אישי יכול לעזור לכם ליצור ארונות מטבח המותאמים לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלכם. הם יכולים לעצב ולבנות ארונות שיתאימו לפריסה ולדרישות האחסון שלכם, ושמשקפים את הסגנון האישי שלכם.

מומחיות: נגרים מקצועיים הם בעלי מלאכה מיומנים בעלי ידע מעמיק בטכניקות וחומרי עיבוד עץ. הם יכולים ליצור ארונות איכותיים שנועדו להחזיק מעמד ועומדים במפרט המדויק שלכם.

שירות מקצועי: נגרים מקצועי מציע לכם שירותים מותאמים אישית ולוחות זמנים גמישים. כלומר, ניתן לבנות ארונות בלוח זמנים גמיש, ובכך לתכנן פרויקטים שונים באופן מיטבי. בסטודיו קאי צור אנו עובדים עם הקהל הפרטי, וכן עם מעצבי פנים ואדריכלים. אנחנו מתאימים את עצמנו לצרכים של לקוחותינו, ועומדים בלוחות הזמנים הנדרשים, תוך מתן הגמישות הנדרשת בפרויקטים של בנייה או שיפוץ.

יחס עלות-תועלת: עבודה עם נגר אישי יכולה לרוב להיות משתלמת יותר מאשר רכישת ארונות בייצור המוני או שכירת חברת קבלנות גדולה יותר. התוצרים הסופיים הם איכותיים במיוחד, ומחזיקים מעמד לאורך זמן. הודות לכך, ההשקעה בארונות מטבח או פריטים אחרים משתלמת במיוחד, ואתם תיהנו מתוצרים שישמשו אתכם במשך שנים.

שירותי נגרות בהתאמה אישית עם סטודיו קאי דיזיין

אם אתם מחפשים נגר ארונות מטבח, ומעוניינים בשירות מקצועי ואישי – אנחנו כאן עבורכם. סטודיו קאי דיזיין מספק שירותי עיצוב, בנייה והרכבה של מגוון פריטי ריהוט, תוך שילוב של עץ ומתכת יחדיו. אם אתם מעוניינים לחדש את המטבח שלכם – אנחנו כאן עבורכם. כל פרויקט אצלנו מקבל תשומת לב אישית, ואנו מתכננים מטבחים בהתאם למפרט הרצוי של לקוחותינו. התוצר הסופי משלב בין פרקטיות ופונקציונליות ובין עיצוב יפיפייה, כך שתוכלו להשתמש במטבח שלכם וגם ליהנות ממנו תוך כדי. 

בית המלאכה שלנו עובד עם מקצוענים בתחום, לרבות מפרזלים מקצועיים, וכאן תוכלו ליהנות מעיצובים ייחודיים בהתאמה אישית. אם יש לכם שאלות – אנחנו כאן עבורכם. צרו עמנו קשר בכל עת שתרצו, ותיהנו משירותי נגרות אישיים ומותאמים אישית עבור מטבחים ופרויקטים אחרים. 

בהחלט, אנחנו עובדים מול לקוחות פרטיים המבקשים להגשים את מטבח חלומותיהם 🙂

וכן גם מול חברות מטבחים, מעצבי פנים ומשרדי אדריכלות.

כן, אנחנו עורכים את ההתקנה של המטבח עצמו.

מטרתנו היא להבטיח לכם מעטפת מלאה מהתכנון הראשוני ועד למטבח מושלם כמוצר מוגמר.

אנחנו יושבים בסמוך לרחוב ירושלים, יפו.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…