רהיטי ברזל מעוצבים

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

Kay Design מגשימים לכם את החלום העיצובי עם מומחיות משנת 2005 בתכנון וייצור רהיטי ברזל מעוצבים, עם אפשרות לעיצוב על טהרת הברזל או שילוב עם עץ ונגרות קלאסית, מגירות טריקה שקטה ודלתות ברזל בשילוב זכוכיץ.

החברה הוקמה על-ידי קאי צור, אמן, יוצר ומתכנן רהיטים, בעל ידע ומומחיות רבת שנים במסגרות ונגרות.

כל רהיט וכן כל פריט דקורטיבי המיוצר על-ידינו, זוכה למלוא שימת הלב תוך הקפדה יתרה על רמות גימור ועיבוד גבוהות. אנו יותר משמחים לספק ללקחותינו ייעוץ מקדים וכן שוקדים על מציאת פתרונות יצירתיים שיאפשרו לריהוט ולפריטים השונים להיות נוחים, יפים ופונקציונליים.

קאי דיזיין פועלת מול לקוחות פרטיים וכן משתפת פעולה עם משרדי עיצוב פנים ואדריכלים בכל רחבי הארץ.

הצטרפו גם אתם לקהל לקוחות שנהנה ממוצרים המבוססים על חומרי גלם איכותיים המחזיקים לאורך זמן.

על ריהוט מברזל

יש משהו נצחי בברזל, איתן וחזק. ריהוט שאנחנו יודעים שילווה אותנו לזמן ארוך.

אך אם נשים לרגע בצד את הסיפוק שבתועלת הרהיט, הרי שישנה אווירה מסוימת שנוכחותו של הברזל משרה עלינו. המראה המתכתי הזה שמשלב בין וינטג’ לבין מראה אורבני, אולי גם במקום מסוים הייטקיסטי.

כמו בכל רהיט ופריט, גם עיצוב בברזל מצריך תכנון מוקדם. אנו מוכרחים להבין מה אנחנו רוצים להפיק ממנו, מה אנחנו רוצים להרגיש ממנו.

הוא משתלב באופן הרמוני ונפלא בכל חלל של חדר, והוא תמיד יכול לספק את המגע המעט מחוספס ושונה. זה שימשוך את תשומת הלב.

ברזל הוא גם חומר גלם נהדר עבור אמנים. בכל יצירה ויצירה אנחנו מתרגשים מחדש, ונהנים לראות כיצד אט אט המוצר מתחיל לרקום עור וגידים עם עיצוב ייחודי משלו.

רהיטי ברזל מעוצבים יכולים להשתלב בכל פינה בבית ובמשרד. הם יכולים להיות חלק בלתי נפרד מפינת האוכל, והם יכולים להשתלב בעיצוב הסלון. הברזל גם יכול בהחלט להשרות עלינו אווירה שבאופן מידי מעוררת בנו תיאבון, כאשר הוא משתלב באופן נכון בעיצוב המטבח.

שלב התכנון והביצוע​

מתכנון לביצוע הוא החלק המרתק ביותר. בכל פרויקט ופרויקט אנחנו עדיין מרגישים את הפרפרים בבטן, ונהנים לראות את הלקוחות שלנו מקבלים את המוצר שדמיינו הופך למציאות.

לרשותנו בית מלאכה מקצועי עם כל הציוד הנדרש לערגול מתכות וריתוך. כיפוף פח וחיתוך סי אנד סי. בתחילה, נבין ונגדיר את הפרויקט. תוכלו להגיע אלינו עם רעיון מוגמר, אך תמיד נשמח לספק עצות וטיפים. אפשר לקחת אותם ואפשר לשקול אותם. הכל הולך.

לאחר שאנחנו מבינים את הפרויקט, הגדרותיו והמטרות, מתחילים לאסוף את המידע הפרקטי הנדרש בעיצוב ברזל ובכל עיצוב רהיט בין שמעץ, ברזל או משולב עם זכוכית – מידות הרהיט או הפריט וכן המדידה הכללית של חלל השטח שבו הוא יהיה ממוקם.

מה הם הצרכים? האם יש צורך בפתרונות מכניים מתוחכמים או יצירתיים?

משם עוברים לשלב השרטוט. המטרה היא לוודא שאכן אנחנו כולנו נמצאים על הדרך הנכונה, ומשם יכולים לעבור אל שלב העבודה.

בבית המלאכה של Kay Design, תיהנו מצוות איכותי ומיומן שיקנה לכם את המוצר האיכותי ביותר עם רמת גימור מקצועית ותוך הקפדה יתרה על חומרי הגלם החזקים והאיכותיים ביותר.

ניתן לבחור את צבע הברזל בטרם מתחילים בשלב הצביעה, אז הרהיט נשלח למצבעה מקצועית.

תכנון, ייצור, הובלה והתקנה – קאי דיזיין היא וון סטופ שופ שמקנה לכם את חוויית הריהוט בהתאמה אישית הטובה ביותר.

בהחלט, אם מדובר ברהיטים המצריכים התקנה מיוחדת כמו מדפי עץ וברזל לספרייה ייחודית בסלון, ארונות מטבח וכיוצא בזאת – אנו עושים התקנות.

וכמובן – אתם מוזמנים להתייעץ איתנו טלפונית בכל שאלה!

בית המלאכה שלנו יושב בסמוך לרחוב ירושלים, יפו.

אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות; לקוחות פרטיים המבקשים לעצב לעצמם את ביתם, וכן מול לקוחות עסקיים כמו מעצבי פנים, משרדי אדריכלות וכיוצא בזה.

אפשרות לשילוב אלמנטים של עץ וזכוכית

עיצוב בברזל נהנה מזכות קיום בפני עצמו, אך בהחלט אפשר להוסיף על הרהיטים והפריטים נדבך נוסף עם שילוב חומרי גלם דוגמת עץ וזכוכית או ריהוט בשילוב עץ וברזל.

גם בשלב הייעוץ והתכנון המקדים, נשמח להציע לכם רעיונות מקוריים שונים שיאפשרו לכם לייצר רהיטי ברזל לית מעוצבים וייחודיים, כאלו שבהחלט לא ניתן למצוא באף חנות רהיטים.

שילובם של אלמנטים דוגמת אלו יכולים לספק אווירה כפרית מסוימת, או לשבור את הקו העיצובי הקיים באופן שעודנו ישתלב נהדר.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על ריהוט ברזל, ריהוט בשילוב עץ וברזל ואלמנטים נוספים: