• עיצוב בברזל •

מדרגות ברזל

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

מדרגות מתכת וברזל

ברוכים הבאים ל-Kay Design המתמחה במדיום הפיסולי והעיצובי בברזל, עץ .

קאי דיזיין נוסדה על-ידי קאי צור ב-2005, יוצר ואמן שהביא את העולמות העיצוביים והיצירתיים אל תוך ענף עיצוב הפנים והאדריכלות.

אנו עובדים כיום עם לקוחות פרטיים המבקשים להגשים את חלומם העיצובי וכן עם לקוחות עסקיים לרבות משרדי עיצוב פנים ואדריכלות ברחבי הארץ.

מדרגות מעוצבות מברזל הן לא רק פריט שימושי, בטוח ויציב, כי אם פריט דומיננטי מאוד, עם אימרה עיצובית נחרצת.

נשמח להירתם יחד אתכם אל המלאכה, ולהגשים גם לכם את החלום.

לבית, למשרד ולמסעדה

ברזל מביא איתו אווירה מסוימת, מאוד נחרצת, מאוד אגרסיבית.

אפשר לייצר מדרגות ברזל על טהרת חומר הגלם הנפלא הזה, וזאת אם אנחנו מבקשים ליצור מראה מחוספס, אורבני, מראה ש”כאילו” ולא באמת התחשב בהיבטים עיצוביים אלגנטיים. מדרגות ברזל מעוצבות יכולות להתאים למשרד דו-מפלסי, למבנים מסחריים וגם בבית, אם נרצה לשלב את העיצוב האורבני. הוא גם יכול להתאים נפלא למסעדות וברים שמבקשים להכניס את הסועדים והסועדות אל תוך תחושה מסוימת.

בבית, אם נרצה לשלב מדרגות מעוצבות מברזל בצורה יותר אלגנטית, כאן כבר אפשר לערוך שילובים שונים דוגמת ברזל ועץ. המדיום העיצובי שנוצר כתוצאה מן השילוב שבין השניים, מאפשר לנו להגיע לזרמים עיצוביים שונים נוספים דוגמת עיצוב כפרי מרגיע ומזמין, או עיצוב עכשווי מאוד פשטני, נקי ונעים לעין.

שלב התכנון והביצוע

מתכנון לביצוע אלה הם השלבים שבהם הפרפרים בבטן מתחילים 

בעיצוב מדרגות מתכת וברזל, חשוב לשים את הבטיחות במקום הראשון. אנו מייצרים את המדרגות באופן יציב ונכון, בהתאם לכל ההנחיות והסטנדרטים הקבועים בחוק.

לצד זאת, אנחנו מתחשבים גם בהיבטים עיצוביים, ובוחנים כיצד ניתן לשלב את המדרגות בחלל הקיים, כך שיתכתבו באופן עיצובי קפדני והרמוני.

נשמח להציע מדרגות ברזל ממגוון אופציות קיימים שברשותנו, אך אם מתחשק לכם לעצב משהו ייחודי, משהו שונה שיתאים בדיוק את מה שרץ לכם בראש – זה מסוג האתגרים שמתאימים בדיוק עבורנו.

בשלב התכנון, נבין יחד אתכם את טעמכם העיצובי. מומלץ להביא תמונות שהעניקו לכם השראה, אך זה ממש לא חובה. חשוב נורא להביא תמונות של המרחב שבו המדרגות יקחו חלק. האם מדובר בשילוב בתוך בית? דירה? חלק חיצוני של מבנה? חדר מדרגות? מסעדה דו- מפלסית? כל פרט חשוב וקובע.

יחד אתכם נביא את הדגשים הבטיחותיים, דגשים פונקציונליים ועיצוביים, ומשם נתחיל במלאכה.

בשלב השרטוט המדרגות יתחילו ללבוש על עצמן צורה, ומשם לאחר שנראה שהכל נכון ומדויק, נעביר את השרטוט לשלב הייצור בבית המלאכה של קאי דיזיין.

אפשרות לשילוב אלמנטים של עץ וברזל

שלא תטעו, אנחנו אוהדים מאוד הדוקים של עיצוב על טהרת הברזל, אבל לפעמים גם אלמנטים נוספים יכולים להשתלב  בצורה נהדרת.

נגרות ומסגרות יכולים להוסיף כה רבות לעיצוב המבוקש, ומספיק שנשלב אותם בצורות שונות ובעיבודים שונים, כדי שנפיק בכל פרט פריט מדרגות מעוצבות שונה בתכלית.

צרו עמנו קשר

על כל שאלה ותהייה, אנחנו כאן בשבילם.

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…