• עיצוב בברזל •

מעקות ברזל מעוצבים

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

מעקות מעוצבים מברזל

בית המלאכה של Kay Design עובד עם מול לקוחות פרטיים וכן בשיתוף פעולה עם משרדי עיצוב פנים ואדריכלות.

חברתנו מתמחה משנת 2005, בתכנון וייצור רהיטים ופריטים משלימים לבית ולמשרד מברזל, ומתפעלת מסגריות ונגריות עם אנשי מקצוע מיומנים.

נשמח לתכנן יחד אתכם את המעקה המעוצב שיעטר את הבית או המשרד, ולהבטיח מוצר שתואם את טעמכם האישי תוך הקפדה על רמות גימור ועיבוד גבוהות.

בגלריה שלפניכם, תוכלו להתרשם ממגוון עבודות שבוצעו על-ידי חברתנו, משלב התכנון, דרך הייצור ועד להתקנה. 

חלק בלתי נפרד מהנוף

הוא אמנם פריט בטיחותי שנועד להבטיח את היציבות שלנו, אך בעיצוב כמו שבעיצוב, גם למעקה הבטיחות של גרם המדרגות יש תפקיד בטון ובאווירה העיצוביים של חלל הבית.

בבית המלאכה של קאי דיזיין, אנו שמחים להזמינכם לבחון מגוון אפשרויות עיצוב למעקה ברזל, ואנו מלווה אתכם לכל אורך שלבי הייצור מן התכנון ועד למוצר המוגמר.

איך הכול מתחיל?

רעיונות טובים עולים בפגישה ברוח חיובית ונפלאה. אנו מזמינים אתכם להגיע כאן אלינו לבית המלאכה ששוכן בלבו של שוק הפשפשים.

כבר כאן, באווירה התוססת ובשפע הפאבים שמתהדרים בעיצוב של ברזל נקי, תוכלו לשאוב שפע של השראה.

אנו תמיד ממליצים להיערך מראש, ואם יש לכם תמונות שראיתם ברחבי הרשת או מקורות שונים שמהווים עבורכם השראה – צרפו אותם כחלק מהחגיגה. כמו כן, חשוב להצטייד בתמונות של החלל המיועד מה שיאפשר לנו לבצע תכנונים קפדניים ומותאמים יותר.

בזכות הניסיון הרב שצברנו, לאורך השיחה נצלול אל תוך הדמיון שלכם, ונבין את טעמכם האישי, העדפותיכם, ובעצם – מה העיצוב שאתם מדמיינים, ושלא קיים באף קטלוג.

השלב הבא הוא מלאכת השרטוט שהופכת את כל מעקות הברזל למציאות. לאחר שנסכים על כל פרט ולו הקטן ביותר, נעבור לשלב הייצור במסגרייה שלנו ומשם להתקנה בבית הלקוח או בית העסק.

מיומנות בעיצוב בברזל

ברזל הוא חומר גלם נהדר, יציב, אמין ובעל נראות אסתטית נפלאה.

אולם בעת מלאכת עיצוב בברזל, הרי שחשוב לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מיומן המכיר את מאפייני חומר הגלם, ואת השיטות והטכניקות הנדרשות כדי להגיע לרמת גימור ועיבוד גבוהה.

קאי דיזיין נוסדה ב-2005 על-ידי קאי צור, מייצר ומתכנן רהיטים בעל מומחיות בעבודות ברזל ועץ. החל מתהליך העבודה המשותף איתנו, ולכל אורך שלבי הפרויקט, אנו מבטיחים לכם עבודה מסורה שנעשית מתוך תשוקה ואהבה גדולה לעולמות היצרניים והעיצוביים.

צרו עמנו קשר

מחפשים מידע נוסף על מעקות ברזל מעוצבים לבית או למשרד? נשמח לענות על כל שאלה.

לפרטים צרו עמנו קשר טלפוני במספר 054-4631428 , או השאירו לנו פניה באתר, ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…