• מטבחים •

מטבחים מיוחדים

מטבחי בירץ ◦ ◦ חידוש מטבח ◦ מטבח כפרי ◦ מטבחים עיצוב ◦ מטבחי זכוכית ◦ מטבחים מיוחדים מטבחי עץ מלא

מטבח מיוחד בעיצוב אישי

KayDesign עיצובי בוטיק בהתאמה אישית.

מהו מטבח מיוחד אם לא המטבח שפשוט אנחנו רוצים בו. לכל אחד ואחת מאתנו טעם שונה, העדפות משתנות ותנאי שטח (דוגמת מידות מרחב המטבח) משתנים.

נשמח להיפגש אתכם לשיחה קולחת על קפה, שיחה שבמהלכה נצלול אל תוך הדמיון שלכם, נבין את ההעדפות שלכם, הטעם האישי, הרצונות והחלומות.

מטרתנו היא להקשיב לחלום ולהפוך אותו למציאות. משלב התכנון הראשוני, דרך שרטוט המטבח הלכה למעשה ועד לנגריות והמסגריות שעובדות בשיתוף עם קאי וכן שלב ההתקנה בפועל.

אנו מגשימים חלומות עיצוביים ללקוחות פרטיים וכן עובדים בשיתוף עם משרדי עיצוב פנים ומשרדי אדריכלות.

מטבח שנועד לשרת אתכם

המטבח הוא לא עוד מרחב רגיל, כי אם אזור מרכזי וחשוב.

זהו המקום בו אנו מבשלים, זהו המקום בו אנו סועדים יחד עם כל בני המשפחה. אפשר לבלות בנעימים בבישולים, או אפילו סתם לעשות סדר בכלים; הקו שמנחה אותנו בכל עת הוא הן האווירה שנוצרת כתוצאה מן העיצוב הסופי, אך לא פחות מזה, ההקפדה על פונקציונליות ונוחיות מירבית.

מטבחים מיוחדים הם כאלו שנוגעים בדיוק ברגשות הנכונים. כאלו שעושים לנו פרפרים בבטן ותחושת חמימות מסוימת רק מלהביט בהם. פשוט להרגיש בבית.

האם אתם חובבי בישולים? או אולי כאלו שרק משתמשים במטבח לצרכים פרטניים; אנו נקפיד להבין את הכל בשיחת איפיון ראשונית.

מגוון סגנונות עיצוב לבחירתכם

מטבחים יכולים לנוע בין מנעד רחב של סגנונות עיצוב, להקפיד על טהרת עיצוב אחד או לשלב בין מספר זרמים.

מטבחי עץ יכולים לענות במדויק עבור מי שמחפשים עיצוב כפרי קלאסי, כזה שזורק אותנו הישר אל תוך צימר בין ההרים. עיצוב מטבחים מזכוכית יכול לספק לנו את המענה על עיצוב מודרני ונקי, ואילו שילוב של עץ ואבן, יכול להיות אף הוא עכשווי אך מעט מחוספס יותר. שילובים של אלמנטים דוגמת עץ, אבן וברזל יכול להעניק לעיצוב גוון כפרי מצד אחד, או בעזרת העיצוב הנכון וההקפדה על הפרטים, ייתכן גם גוון אורבני וגס.

כחלק משיחת האיפיון, אנו נדון על כל הפרטים, נצלול אל תוך עולמות עיצוב המטבחים, ונבטיח עבורכם מטבחים מיוחדים ומרהיבים. כאלו שבהחלט לא רואים בקטלוגים שיש במרבית חנויות הרהיטים.

על עיצוב ונוחיות

אם כבר החלטנו שמעצבים את המטבח מחדש, אז חשוב שהוא יתאים לנו במדויק לא רק מבחינת טעם, אלא גם מבחינת השימוש היומיומי.

מטבח, כל כמה שיהיה יפה ובדיוק לטעמנו; כל עוד הוא לא ישמש אותנו נאמנה ואף יקשה עלינו ליהנות מחוויית הבישול או השהות כולה, הרי שחטאנו לחלוטין במטרה.

בקאי דיזיין נשמח לשבת יחד אתכם על תכנון המטבח, פרט אחר פרט, ולבנות אתכם חלום שלא רק נראה נפלא, אלא גם יעניק חוויה נהדרת ונוחה.

מפתרונות אחסון, דרך ניצול נכון של המרחב, ועד לשימוש בחומרי הגלם האיכותיים והחזקים ביותר, כל אלו הם המרכיבים האידיאליים למטבחים מיוחדים.

צרו עמנו קשר

רוצים לעצב מטבח מיוחד ולא יודעים איפה להתחיל?

לפרטים התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר

תכנים שעשויים לעניין אותך

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…