• רהיטי מעצבים •

שולחן כתיבה בעבודת נגרות

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

שולחן כתיבה מעץ וברזל בעיצוב אישי

שולחן כתיבה הוא פריט חובה בכל בית, וכן במשרדים – בין שמדובר במשרד ביתי או במשרד מקצועי. אם אתם מחפשים שולחן כתיבה שמותאם לצרכים שלכם בדיוק, בקאי דיזיין תוכלו להזמין שולחן כתיבה בעבודת נגרות מקצועית ועם גימור מדויק. 

הסדנה הייחודית שלנו מספקת שירותי נגרות ופרזול בהתאמה אישית, ונשמח לספק לכם שולחן כתיבה שיתאים לכם בדיוק.

שולחן כתיבה בעבודת נגרות: עיצוב מותאם אישית ביד אומן

שולחנות כתיבה הם בעלי תפקיד פונקציונלי: הם אמורים לשמש לכתיבה ועבודה עם מחשב, ולאפשר לעבוד באופן מיטבי. אולם, זה לא אומר ששולחן כתיבה צריך להיות אפרורי ופונקציונלי בלבד. כמו רהיטים אחרים, שולחנות כתיבה תופסים שטח מכובד בחללים שונים, והם יכולים לשמש גם כפריט עיצובי לכל דבר.

שולחן כתיבה בעבודת נגרות ישמש אתכם לכל צורכי העבודה שלכם, והוא גם ייראה נפלא בכל חדר. שולחנות מהסוג הזה תורמים לעבודה, וכאשר אתם תרגישו נוח במשרד שלכם, זה בהחלט יתרום לעבודה. 

בקאי דיזיין אנו מספקים שירותי נגרות מקצועיים ללקוחות פרטיים, עסקים, אדריכלים ומעצבי פנים. ניתן להזמין אצלנו שולחנות כתיבה מעוצבים לפי טעמכם האישי, וליהנות מרהיט שנראה נפלא וגם ישמש אתכם לטווח הארוך.

הזמנת שולחנות בעבודת נגרות

כאשר מזמינים רהיטים בעבודת יד, המטרה היא לבנות רהיט שמתאים לצרכים האישיים שלכם, וכן מתאים לחלל שבו הרהיט יעמוד. כדי שהשולחן שלכם יתאים לצרכים שלכם, הוא גם צריך להתאים לחדר שאתם רוצים להשתמש בו. כדי לשמור על איזון בין עיצוב ובין פונקציונליות, אנו מבצעים מדידות מדויקות לפני כל פרויקט. בנוסף, לקוחותינו יכולים לומר לנו על ההעדפות שלהם, כך שנוכל להתאים להם כל פריט באופן אישי.

לאחר שלב המדידות, אנחנו מתחילים בשלב הסקיצות, שבו ניתן לבצע התאמות במידת הצורך. בית המלאכה שלנו מתחיל ביצירת הפריטים לאחר האישור של לקוחותינו, ואנו מעניקים תשומת לב אישית לכל פריט מחדש. ההתמחות שלנו היא רהיטים מחומרי גלם איכותיים במיוחד, עם התמחות ברהיטים שמשלבים אלמנטים של ברזל.

השילוב הייחודי הזה יוצר איזון נפלא שמתאים לכל חלל. איכות העיצוב והעבודה מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מרהיטים שמחזיקים מעמד במשך זמן רב, ומשמשים אותם באופן פרקטי, בלי להתפשר על העיצוב. 

קאי דיזיין: נגרות מקצועית לבית ולמשרד

סטודיו קאי דיזיין הוקם על ידי קאי צור, שעוסק במקצוע מאז שנת 2005. ההתמחות שלנו היא עיצוב חללים בהתאמה אישית, ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם בתי מלאכה מקומיים. הסטודיו שלנו שוכן בשוק הפשפשים ביפו, ובאתר שלנו אתם יכולים לראות את הפרויקטים שהוצאנו לפועל עבור לקוחותינו. 

לצד שולחן כתיבה בעבודת נגרות, אתם יכולים להזמין אצלנו מגוון פריטי ריהוט, לצד פריטים מעוצבים אחרים לחללים ביתיים או משרדיים. אנחנו זמינים לספק לכם שירות בכל עת, ואתם מוזמנים לפנות אלינו עבור צורכי העיצוב שלכם.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…