שולחנות ברזל

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

שולחן ברזל בעיצוב אישי

Kay Design מזמינים אתכם לחלום הכי גבוה שאפשר. מגוון שולחנות מעוצבים מברזל עם אפשרויות לשילוב עץ וברזל.

סגנון עיצוב קפדני והתאמה אישית לטעם הלקוח/ה. קאי דיזיין הוקמה על-ידי קאי צור, מעצב, נגר מסגר. כאן רתמנו את המדיום הפיסולי והקפדנות שלנו שאיננה יודעת שובע, כדי לספק עבורכם הלקוחות, את הריהוט המושלם לבית ולמשרד.

לרשותנו סדנאות המנוהלות על-ידי אנשי מקצוע מיומנים בעבודות ועיצוב ברזל

לצד עבודתנו עם לקוחות פרטיים, ב-Kay Design אנו משתפים פעולה עם מגוון רחב של משרדי עיצוב פנים וכן משרדי אדריכלות בכל רחבי הארץ, ומספקים התאמה אישית והקפדה יתרה על רמות גימור ועיבוד גבוהות, חומרי גלם עמידים וחזקים ונראות נפלאה.

אפשרויות שילוב וסגנונות

שולחן ברזל בעיצוב אישי תמיד מעוררים בנו התרגשות מחודשת. זהו מסע שבו אנחנו מתחילים לדמיין את השולחן האידיאלי עבורנו לעיצוב הבית או המשרד, אך מי יודע באילו נופים חדשים נפגוש לכל אורך הדרך.

אנו שמחים ללוות לקוחות פרטיים ועסקיים ולתכנן יחד איתם את החלום. המטרה שלנו היא להגשים אותו ולעשות זאת על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

כבר בשלב התכנון, בו ניפגש על קפה ושיחה קלילה, נבקש להיכנס לתוך הראש שלכם, להבין מה אתם מדמיינים. מומלץ ואף כדאי להביא מקורות שונים להשראה. זה תמיד עוזר לנו להתחיל במלאכה.

אנו נתכנן ונבין את הרצונות שלכם, הטעמים וההעדפות, וגם נשלב עצות וטיפים שונים שיכולים לסייע בתהליך. חשוב תמיד לשים את הדגש על השילוב הזה שבין שולחן ברזל בעיצוב אישי שנראה נהדר, לבין העובדה שמדובר ברהיט שמטרתו בסופו של יום היא לשרת אותנו נאמנה ולהיות פונקציונלי ונוח.

לאחר שנתווה את הדרך ואת הכיוון הנכון, נתחיל בשלב השרטוטים וההכנות המוקדמות.

אחריו עוברים משלב התכנון לביצוע בסדנאות המתקדמות שלנו, שם באמצעים של פיסול וכן שימוש בטכנולוגיות דוגמת CNC, נכין לכם את המוצר שתמיד חלמתם עליו. למידע נוסף בנושא הזה, נשמח לעניין אתכם במאמר מקיף שכתבנו אודות שלב התכנון לביצוע.

אפשרות שילוב אלמנטים עץ וברזל וזכוכית

כאשר אנחנו מחפשים אחר שולחנות ברזל מעוצבים, אנו ניצבים בפני שפע של אפשרויות שילוב וסגנונות משתנים.

כך למשל, אם נשלב אבן ועץ בשולחן הברזל שלנו, נוכל להשיג מראה כפרי שנשען על אותם האלמנטים באופן מובהק. לעומת זאת, אם נשלב רק עץ עם ברזל, הרי שזהו אלמנט יותר עירוני שיכול לתת לנו נימה אורבנית בבית או במשרד (נפוץ מאוד במשרדים וחברות המבקשים לשלב מראה צעיר ורענן).

אפשרויות השילוב צריכות גם להתכתב במידה מסוימת עם הטון העיצובי הכולל של החלל בו הריהוט ימוקם. אנו נשמח אם תוכלו לצרף לנו את המקום המיועד, וכך נוכל לסייע לכם אף יותר בהשגת המראה העיצובי האידיאלי.

דגשים לשולחן ברזל בעיצוב אישי

שולחנות מעוצבים מברזל יכולים להשתלב בעיצוב הסלון מצד אחד, וכן יכולים להיות חלק בלתי נפרד מפינת האוכל שלנו מן הצד השני.

ישנן כל כך הרבה אפשרויות שבהן השולחן יכול לשרת אותנו נאמנה, ולכן חשוב לשים דגש על מספר היבטים בסיסיים אך חשובים ומהותיים:

  • מרחב החלל המיועד – חשוב שניקח בחשבון את המרחב שבו השולחן ימוקם. על-פי המידות, נוכל להתאים השולחן בעיצוב שלא יפר את האיזון של תחושת המרחב, ועדיין ישרת אותנו נאמנה ויעניק לנו את הנוחיות המקסימלית
  • גימור ועיבוד השולחן – נקודה למחשבה היא למשל שולחן עם קצוות בזווית ישרה לעומת שולחנות מעוצבים עם פינות מעוגלות. כך למשל, בית עם ילדים שמתרוצצים ומוציאים אנרגיות, עשוי להצריך מאתנו התייחסות להיבט שכזה, שכן פינות מעוגלות יכולות למנוע מכות כואבות. מנגד, סביבה משרדית או אולי השולחן שבמטבח, יכולים להתאים בול לפינות קלאסיות, שהרי מראה כפרי או אורבני במטבח, מכניס אותנו מיד אל האווירה.
  • שילוב חומרים – באילו חומרים נרצה להשתמש? יש לכך חשיבות גם מבחינת חוזק הרהיט, אך גם מבחינת הטון העיצובי. לשם כך, חשוב שנערוך שיחה מקדימה (ולעתים אפילו כמה שיחות)

אודות Kay Design

Kay Design עובדים יחד עם לקוחות פרטיים ועסקיים, ובגדול? מגשימים חלומות עיצוביים.

לרשותנו סדנאות מקצועיות לעבודות עיצוב בברזל, עץ וכן אנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

קאי דיזיין הוקמה ב-2005 על-ידי קאי צור, יוצר ומעצב, שהחליט להגשים את החלום ולהפוך את האהבה הגדולה ליצירה לחברה המעניקה שירותים לכל חובבי העיצוב באשר הם.

למידע נוסף אודות קאי צור אנו מזמינים אתכם לבקר בעמוד הבא.

צרו עמנו קשר

רוצים לקבל מידע נוסף על שולחן ברזל בעיצוב אישי?

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…