עמוד שולחנות מעוצבים•

שולחנות ילדים מעוצבים

מטבחי בירץ ◦ עיצוב בברזל ◦ חלון בלגי למטבח ◦ דלתות בלגיות ◦ מטבחי זכוכית ◦ רהיטי מעצבים

שולחן לילדים בעיצוב אישי

אין כיף גדול יותר מלצלול אל תוך עולמם של הילדים.

בעוד שאנחנו המבוגרים לפעמים נוטים להתקבע יותר אל תוך תבניות מקובלות, הרי שילדינו יכולים להיות מעצבים מעולים, כאלו שיודעים בדיוק מה הם רוצים, בלי לחוש שהם נדרשים לגבולות או קווים אדומים.

ב-Kay Design אנחנו שמחים להזמינכם לעצב את חלומם הפרטי של ילדיכם, עם מגוון שולחנות ילדים מועצבים בהתאמה אישית.

חברתנו מתמחה בייצור ריהוט לבית ולמשרד, תוך שימת דגש על תכנון הרעיון הראשוני, דרך שלב השרטוט ועד לייצור בפועל.

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים וכן מספקים את שירותינו למגוון משרדי עיצוב פנים ומשרדי אדריכלות ברחבי הארץ.

משלב התכנון ועד לייצור

Kay Desgin עיצוב פנים, מתמחה בייצור ריהוט לבית ולמשרד בתכנון והתאמה אישית.

הכל מתחיל בשיחה ידידותית שבמהלכה נצלול אל תוך הדמיון שלכם ושל ילדיכם. כשלקוחות נכונים לייצר שולחן בהתאמה אישית, משמעות הדבר היא שהם אינם רוצים להתפשר ולו על הפרט הקטן ביותר.

אך מנגד, האם באמת אפשר לעמוד על כל הפרטים ולו הקטנים ביותר של שולחן ילדים, כאשר התכנון כולו נמצא בראשנו בלבד? כן , ואפשר לעשות זאת עם שיחה מעמיקה, שתכלול סקיצות ראשניות ושימת דגש על הפרטים הקטנים.

אנחנו ממליצים בחום לערוך מחקר מקדים ולהציג לנו תמונות שונות של מוזות עיקריות. וודאי שאתם או ילדיכם ראיתם עיצובים כאלו ואחרים באינטרנט, וההשראה הגיעה ממקורות שונים.

השלב הבא הוא שלב התכנון והשרטוט. כאן לפתע, המוצר מתחיל ללבוש על עצמו צורה אמיתית. זהו לרוב השלב המרגש ביותר, השלב שמביא עמו פרפרים בבטן.

לאחר מכן, נבין ביחד מה הם חומרי הגלם העיקריים שבהם נרצה להשתמש. עיצוב בברזל איננו בהכרח מתכתב נכון עם שולחנות ילדים מעוצבים. במקרים רבים נבחר דווקא בעץ כחומר הגלם הראשי, וכן בעיצובים עדינים יותר העוטים על עצמם צבעים עדינים דוגמת לבן ותכלת.

אחרי שנסכם את כל הפרטים ונבין את הפרויקט שניצב בפנינו, זוהי העת להעביר את המלאכה אל הסדנאות המקצועיות העומדות לרשותנו. ביחד, נעצב עבורכם את החלום.

דגשים לשולחנות ילדים מעוצבים

לרוב כשאנחנו ניגשים לרכוש שולחנות ילדים מעוצבים בהתאמה אישית, הרי שמדובר בפרויקט נרחב יותר מזה, כזה שמטרתו לשפץ או לשנות את כלל החדר.

ראשית, לרשותנו צוות מקצועי אשר ישמח לייעץ לכם בעיצוב חדר הילדים שתמיד חלמתם עליו, ושנית, ישנם מספר דגשים שתמיד חשוב לזכור בעת הזמנת רהיט בעיצוב אישי:

  • מידות החדר – נכון, שולחנות ילדים נועדו בעיקר עבור שיעורי בית ואין סיבה שנתפשר עליהם, אבל חשוב גם לזכור את תחושת המרחב של הילדים עצמם. האם הם מתכוונים לעשות שם שיעורי בית? וודאי שנרצה שהם ירגישו בנוח בחדרם, ויוכלו להתרכז בו ולעשות את מלאכתם נאמנה. לכן, אנו תמיד מזכירים ללקוחותינו להביא את המידות המדויקות של חלל החדר.
  • צבעים – בעוד שבעיצוב פינות אוכל למשל, יוביל אותנו למגוון רחב יותר של גוונים מבהירים ועד לכהים, הרי שבחדר ילדים, מומלץ לשים את הדגש יותר על גוונים בהירים. ראשית כל, הם מאפשרים ליצור אווירה עדינה ונעימה יותר בחדר, ושנית, חשוב לזכור שבעוד שפינת האוכל או הסלון, נחשבים לחללים גדולים ומרווחים יותר, הרי שהשולחן “נוגס” בנתח לא מבוטל של מרווח חלל חדרם הפרטי של ילדינו.

עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים

שולחנות ילדים מועצבים זה רק על קצה המזלג! בקאי דיזיין תיהנו משירות של רהיטים בעיצוב אישי וכן עיצוב כולל של חדרים לרבות עיצוב חדרי שינה וכן עיצוב סלונים, מטבחים וחדרי אמבט.

רוצים לקבל מידע נוסף או להתייעץ עם מעצב?

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר

עשוי לעניין אתכם:

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על חלונות בלגיים ועוד…