דלת בלגית

מטבחי בירץ ◦ עיצוב בברזל ◦ חלון בלגי למטבח ◦ דלתות בלגיות ◦ מטבחי זכוכית ◦ רהיטי מעצבים

דלתות בלגיות בעיצוב אישי

דלתות המבוססות על פרופיל בלגי, הן דרך מצוינת להפגיש בין פנים הבית אל החוץ, ולייצר שילוב יפה של אור טבעי ונוף, וכן הזדמנות נפלאה ליצירת אווירה מלכדת ומרווחת יותר בין החללים שבבית.

בבית המלאכה של Kay Design, אנו מציעים מומחיות משנת 2005 בייצור ועיצוב רהיטים מברזל ומתכת, ועובדים מול לקוחות פרטיים וכן בשיתוף פעולה משרדי עיצוב פנים ומשרדי אדריכלות מובילים בישראל.

כאן תוכלו להתרשם מעבודות שהפקנו עבור לקוחותינו, ונשמח ללוות גם אתכם בעיצוב אישי לדלתות בלגיות אסתטיות, אלגנטיות ושיתאימו במדויק לטעמכם.

מה זו דלת בלגית?

בפרופיל בלגי שידוע גם בשם חלונות בלגיים, ניתן להשתמש הן כיציאה למרפסת והן לשימוש בפנים הבית.

מסגרתו של החלון עשויה ברזל, כאשר באפשרותנו לבחור בגימור בכל צבע שנרצה מתוך קטלוג ראל וזאת על-פי הצורך והטעם האישי אשר יכתיב את בחירת חומרי הגלם למלאכה.

על אף שמדובר בחיץ שנוצר על-ידי ברזל משורטט וזכוכית, הרי שזהו אמצעי יעיל לביצוע חסימה ואיטום בין החללים השונים.

בקאי דיזיין אנו עושים שימוש בזכוכית חזקה, אטומה ועמידה במיוחד, כזו שתוכל לעמוד גם בפני מזג אוויר גשום וחורפי במיוחד שמע הוא טריפלקס והעובי שלה הינו לרוב 3/3 כלומר 6 מ״מ.

פרופיל בלגי יכול ליצור חיץ בין חללים ללא כל אפשרות כניסה, וניתן לעצב אותו גם יחד עם דלת בלגית, וזהו למעשה הקיר שיחצוץ בין חדר לחדר.

דלת בלגית מתוך ההיבט העיצובי

דלתות בלגיות יכולות להשתלב במגוון רחב של סגנונות עיצוביים.

מצד אחד היא משדרת אלגנטיות וקווי חיתוך פשטניים שלקוחים יותר מעיצובים מודרניים, אולם מן הצד השני, ניתן לשלב אותה גם בעיצובים כפריים, וגם ליצור ניגודיות מסוימת שתכניס קצת פלפל או תשבור את הקו העיצובי השלט.

כמו כן, ישנם היבטים עיצוביים שבהם פשוט כיף לנצל את ההוד והיופי שהטבע מציע. אור טבעי הוא תמיד דרך נפלאה להכניס הרבה חיוניות ורעננות אל תוך החדר, ובשימוש בדלתות בלגיות, תוכלו להבטיח לעצמכם ניצול של מיטבי של אור השמש, ורתימת הנוף שנשקף לנגד עיניכם, כחלק מהעיצוב הכולל.

הקפדה על חומרי גלם איכותיים

קאי דיזיין מתמחה בייצור רהיטי מעצבים ופריטים משלימים לעיצוב הבית והמשרד.

לרשותנו בית מלאכה המאפשר לנו להבטיח עבורכם את המוצר האיכותי ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם עמידים במיוחד.

בהזמינכם דלת בלגית מעוצבת בחברתנו, אנו נשמח לשבת יחד אתכם ולבחון את חומרי הגלם העדיפים אל המשימה.

חברות רבות מציעות פרופיל בלגי המבוסס על אלומיניום. אצלנו תיהנו ממומחיות ארוכת שנים בעבודה עם ברזל, המהווה חומר גלם עמיד וחזק במיוחד, ובעל נראות עיצובית אלגנטית ואסתטית.

לעומת האלומיניום, הברזל מצריך היכרות מעמיקה עם מאפייניו, כזו שתאפשר רמות עיבוד וגימור המותאמות לטעמכם האישי, ושיבטיחו מוצר עמיד שישרת אתכם לשנים ארוכות וטובות.

צרו עמנו קשר

לפרטים נוספים אודות דלתות בלגיות ועל בית המלאכה שלנו, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו לנו פנייה באתר.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על חלונות בלגיים ועוד…