• רהיטי מעצבים •

מסגריה ביפו

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

עבודות מסגרייה בעיצוב אישי

אם אתם מחפשים מסגריה ביפו, כאן תמצאו מגוון שירותי מסגריה ייחודיים עבור לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים. 

חברת קאי דיזיין מספקת שירותים ייחודיים ללקוחותיה, עם עיצובים מותאמים אישית בכל פרויקט. באמצעות שילוב של אלמנטים מעץ וברזל, אנו יוצרים חללים שלמים עם פריטים מעוצבים ומעוטרים שמקנים חיות ומגע עיצובי.

שירות מסגריה בהתאמה אישית

חברת קאי דיזיין ממוקמת ביפו, ומספקת שירות מותאם אישית עבור מגוון פרויקטים. קאי דיזיין מתמחה במסגרות ונגרות בהתאמה אישית, עבור מגוון לקוחות. אם אתם מעוניינים בשירותי נגרות מקצועיים, בשילוב שירותי מסגרות, כאן זה המקום עבורכם. 

קאי דיזיין מעצבת ומייצרת רהיטים ופריטים נוספים תוך שיתוף פעולה בין בעלי מלאכה מקצועיים. ניתן להזמין את שירותי העיצוב עבור חללים פרטיים, משרדים וכן עבור פרויקטים בתחום הבידור. קאי צור, מייסד הסטודיו, מספק פתרונות טכניים עבור הפקות ומופעים שונים, תוך שילוב של עיצוב ופרקטיקה בכל פרויקט מחדש.

החל ממכניקה קלה, דרך פסלים קינטיים ועד קונסטרוקציות ברזל מורכבות וממונעות – בקאי דיזיין תמצאו שירותים מותאמים אישית בתחום המסגרות.

מסגריה ביפו: יורדים לפרטים הקטנים

הייחוד בחברת קאי דיזיין הוא שימת הלב לפרטים הקטנים; מה שעומד מאחוריי החברה הוא מקצועיות ודיוק חסר פשרות, וכל לקוח נהנה משירות אישי בהתאמה אישית. כל פרויקט עם קאי דיזיין מתחיל בשלב השרטוטים, תוך התייעצות עם הלקוחות בנוגע לצרכים והרצונות שלהם.

לאחר קבל פרטים על העדפות עיצוביות, ממדי החלל והתוצאה הסופית המבוקשת, אנו יוצאים לדרך עם עיצובים ייחודיים. כל אחד מהפריטים שאנו מייצרים הוא בהתאמה אישית, נבנה ומורכב ביד ומותאם בדיוק לצרכים של לקוחותינו. 

אנו מחברים בין אלמנטים של עץ וברזל ליצירה של רהיטים ופריטים יפיפיים אחרים, ברמת גימור גבוהה במיוחד. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר בכל פרויקט, ומשתפים פעולה עם בעלי מלאכה בתחום הזיגוג, המצבעות והברזל כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר. כל הפריטים מדויקים במידותיהם, והם מתאימים בדיוק לסוג הפרויקט. 

בקאי דיזיין תוכלו ליהנות משירותי בנייה של פינות אוכל, עיצוב חדרי שינה, עיצוב והרכבת מזנונים, עיצוב מדפי ברזל, עיצוב רהיטים מעץ, ושירותי עיצוב נוספים בהתאמה אישית.

איכות ללא פשרות

הסדנה של קאי צור פועלת בשוק הפשפשים ביפו משנת 2005. הסדנה מספקת שירותי מסגריה ביפו ואזורים נוספים עבור אלו שמעוניינים בשירות מדויק ובתוצרים איכותיים במיוחד. עם הסמכה בתחום הריתוך וניסיון רב בתחום הנגרות, קאי צור מספק ללקוחותיו שירות אישי ומקצועי בכל פעם מחדש, עם תוצאות יפיפיות.

אם אתם מעוניינים לעצב מחדש חדרים שלמים, או מעוניינים לרכוש רהיטים בעיצוב אישי, חברת קאי דיזיין כאן עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ולקבל שירות מותאם אישית עבור כל פרויקט. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים ואדריכלים, וניתן לפנות אלינו בנוגע לפרויקטים בכל קנה מידה.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…