• רהיטי מעצבים •

נגרייה ביפו

◦ שולח ◦ מטבחים ◦ חדרי שיינה ◦ סלונים ◦ חדרי ילדים

נגריית קאי דיזיין ביפו

בשנים האחרונות הביקוש לרהיטים ופריטים בעבודת ביד הולך וגובר; אנשים מגלים מחדש את הייחוד של העץ כחומר גלם, ואת העמידות הייחודית שלו בתנאי סביבה משתנים. 

פריטים שמוכנים על ידי נגר הם תמיד מיוחדים, מחזיקים מעמד לאורך שנים ונראים נפלא בכל חלל. אם אתם מחפשים נגרייה ביפו ורוצים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי, סטודיו קאי דיזיין כאן עבורכם.

נגרייה ביפו: אילו שירותים אתם מספקים?

עבודות נגרות נחלקות לכמה סוגים; חברת קאי דיזיין עוסקת בעיצוב והרכבה של פריטים שונים מעץ עבור לקוחות פרטיים, מעצבי פנים ואדריכלים. אנו מייצרים עבור לקוחותינו פריטים מיוחדים בהתאמה אישית, בדגש על שילוב של עץ וברזל בחללים שונים.

בסטודיו שלנו ניתן להזמין ריהוט לכל מטרה, לרבות ריהוט למשרדים, ריהוט למטבחים, ריהוט לחדרי שינה, ועוד. אנו מייצרים פריטים שונים תוך שילוב שלהם בחלל בצורה מושלמת. אצלנו ניתן להזמין פריט בודד, או שירות עיצוב של חדרים שלמים, ולהיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי בכל עת.

בקטלוג שלנו ניתן לצפות בפרויקטים השונים שהוצאנו לפועל, ולבחון את קו העיצוב שמאפיין את הסטודיו שלנו. ההשראה מאחורי כל הפריטים היא הטבע, ואנו משתמשים במיטב חומרי הגלם הטבעיים עבור כל פרויקט מחדש.

קאי דיזיין: מפיחים חיים בכל חדר

כאשר מוציאים לפועל פרויקט, בין שמדובר בהזמנה של פריט אחד או עיצוב של חדר שלם, צריך לקחת בחשבון גורמים רבים. תחילה, גודל החלל הוא גורם מכריע בעיצוב של חדרים שלמים או פריטים בודדים. כאשר לקוחותינו פונים אלינו, אנו מתחילים כל פרויקט מהפרט הקטן ביותר: מדידות. 

בעת המפגשים איתנו אתם יכולים לומר לנו בדיוק מה אתם אוהבים, מה ההעדפות העיצוביות שלכם, אם יש עיצובים שאתם אוהבים במיוחד, אילו פריטים אתם רוצים, ועוד. לאחר מכן, אנחנו עוברים ללוח השרטוטים, שם אנו מתכננים ומעצבים כל פרויקט באופן פרטני ומותאם אישית.

קאי צור, המייסד של קאי דיזיין, מתמחה בנגרות ופרזול של רהיטים, פריטי עץ וברזל וכן עיצובים עבור תערוכות ומופעים. משלב העיצוב כל פרויקט מקבל חיים בסטודיו שלנו, ואנו מייצרים את הפריטים הייחודיים שלנו תוך שיתוף פעולה עם אמנים שונים בתחום הפרזול, החשמל והתאורה. הסטודיו נמצא בשוק הפשפשים ביפו, ואם אתם מחפשים נגרייה ביפו שתוציא את החזון שלכם לפועל – אנחנו כאן עבורכם.

נגרייה מקצועית לעיצובים בעבודת יד

פריטי עץ מסוגים שונים מתאימים לכל חלל, והם ידועים בעמידות והחוסן שלהם. נגרייה ביפו של קאי דיזיין מייצרת רהיטים ופריטים בהזמנה אישית, תוך שילוב אלמנטים מברזל שנותנים לכל פריט מראה מעוצב וייחודי. אם אתם מעוניינים לעצב מחדש את ביתכם, לעצב חדר אחד בביתכם, לעצב משרד או לרכוש רהיטים בעבודת יד – אנחנו כאן עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה, ונשמח לעצב לכם פריטים מיוחדים שישלבו נפלא בכל חלל שתרצו.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על מטבחים ועוד…