עמוד שולחנות מעוצבים•

שולחנות בעיצוב אישי

מטבחי בירץ ◦ עיצוב בברזל ◦ חלון בלגי למטבח ◦ דלתות בלגיות ◦ מטבחי זכוכית ◦ רהיטי מעצבים

Kay Design מזמינים אתכם לעצב את השולחן שתמיד רציתם.

מעבר להיותו רהיט פרקטי ונדרש, השולחן הוא גם חלק בלתי נפרד ממראה הבית, והוא בהחלט מכתיב את הטון העיצובי הכולל.

חיפשתם שולחנות יוקרה? או שולחן עץ מלא? עיצוב ייחודי שלא מצאתם בכל חנות רהיטים אחרת? אנו מייצרים את הרהיטים באופן עצמאי ובהזמנה אישית, וכן עובדים מול לקוחות פרטיים ומשרדי עיצוב פנים ואדריכלות.

קאי דיזיין פועלת בשיתוף עם בתי מלאכה מקצועיים לעבודות ברזל וכן נגריות, והיא הוקמה ומנוהלת על-ידי קאי צור, מעצב ויוצר, בעל מומחיות בייצור עבודות ברזל ועץ.

נשמח לספק גם לכם שירות מקצועי שיגשים לכם את החלום הפרטי שלכם או של לקוחותיכם.

שילוב אלמנטים של ברזל, עץ

שולחנות מעוצבים יכולים להגיע במגוון סגנונות וזרמים: מודרני עכשווי, כפרי, שילוב בין השניים, קלאסי ועוד. שולחנות עץ אלון, שולחנות ברזל, aשולחנות פורמיקה.

כלל העיצובים הינם על טהרת חומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד, המספקים ללקוחותינו הן מוצר המחזיק לאורך שנים ארוכות וטובות, והן נראות מהפנטת שיכולה בהחלט להכתיב את הטון העיצובי של חלל הבית.

את החיבה הרבה של קאי לאלמנטים של ברזל ועץ ניתן לראות ולהיווכח במגוון רחב של ריהוט בהתאמה אישית, אותו תוכלו למצוא כאן באתרנו. מצורות בעלות חיתוכים חדים, דרך אלמנטים רכים ומלטפים – השילוב הכה עוצמתי שבין אלמנטים שונים המגיעים מן הטבע ושחלקם משמשים את האדם עוד משחר ההיסטוריה, זוכים אצלנו לכבוד רב ולגישה פרפקציוניסטית שמטרתה להעניק לכם את הרהיט הטוב ביותר.

דגשים לשולחנות בעיצוב אישי

שולחן מעוצב, ביטוי כל כך כללי, שכולל בתוכו כל כך הרבה שאיפות ורצונות.

מן העבר האחד, הכי שאנחנו יכולים להפליג עם דמיוננו ולייצר את הפריט המושלם עבורנו, אך מן העבר השני, יש להתחשב בכך שמדובר בפריט שמטרתו לשרת אותנו ולאפשר לנו מקסימום נוחות.

בקאי דיזיין אנו שמחים להיות לעזר עבור כלל לקוחותינו מלקוחות פרטיים ועד מעצבים, ולתכנן יחד אתכם את השולחן המעוצב המושלם.

פונקציונליות לצד נוחות היא לא רק אימרה שחוזרת על עצמה שוב ושוב, ומדובר בדרך הסתכלות בסיסית שמאפשרת לנו לייצר פריט ממנו נוכל ליהנות לאורך שנים ארוכות וטובות.

על-כן, עלינו להתייחס אל עיצוב השולחן דרך היבטים מרכזיים דוגמת:

  • מטרת השולחן – האם מדובר בשולחן לסלון? או אולי פינת אוכל? ומה לגבי שולחן במשרד? דלפק? או שולחן לימודים? כמה אנשים ברצוננו להושיב? מה הן המידות החשובות?
    כאשר המטרות משתנות, כך גם כלל התכנון מוכרח להיות בהתאם ורמת המורכבות משתנה.
  • מידות השולחן – מוכרחים לקחת בחשבון את המידות של חלל החדר שיאכלס את השולחן, ולהבטיח שהדיירים ייהנו לא רק ממנו, אלא מן החלל כולו.
    במסגרת עבודתנו, אנו מבצעים התאמה אישית המותאמת למידות חלל הבית, ודואגים לשמר את נוחות הלקוח.
  • פונקציונליות – שולחן למטבח שייפתח בדרך יצירתית וישמר את המרווח של חלל הבית? או אולי שולחן שמטרתו גם להוות אחסון במשרד?
    השימושיות של השולחן והיכולת שלו לספק לנו שירותים נוספים, היא דרך נהדרת להגיע למוצר מוגמר שיעמוד במבחן הזמן.

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על חלונות בלגיים ועוד…