שולחנות משרדיים מעוצבים

מטבחי בירץ ◦ עיצוב בברזל ◦ חלון בלגי למטבח ◦ דלתות בלגיות ◦ מטבחי זכוכית ◦ רהיטי מעצבים

שולחן למשרד בעיצוב אישי

עיצוב המשרד מתחיל קודם כל בלב לבו של מרכז הפעילות, הלא הוא שולחן העבודה.

ב-Kay Design תוכלו לתכנן את החלום העיצובי שלכם מהתמונה שלא עוזבת את המחשבות שלכם עד לרגע זה, דרך שרטוט מקדים ועד לשלב הייצור.

ליצירת אווירת העבודה המתאימה, זו שתגרום לכם להרגיש פרודקטיביים, אבל איפשהו גם בבית, אנו נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך, ולספק לכם שולחנות משרדיים מעוצבים באופן מדויק וקפדני. שמירה על אסתטיקה ועד לפרט הקטן ביותר, וכל זאת מבלי להתפשר על נוחות ושימושיות.

אנו עובדים מול לקוחות פרטיים וכן עם מעצבי פנים ומשרדי אדריכלות.

מדיום עיצובי אישי

Kay Design הוקמה ב-2005 על-ידי קאי צור, אמן, יוצר ופסל.

מאז ועד היום, קאי דיזיין מספקת מגוון ריהוט ופריטי נוי שמשלבים בין ויזואליות מקורית ומרעננת, לבין פונצקיונליות שמאפשרת מקסימום נוחות מן המוצר.

כדי להגשים לכם את העבודה בצורה מדויקת, נשמח להיפגש, לשבת על קפה ולצלול את תוך הדמיון שלכם. אם יש לכם תמונות או קטלוגים שהביאו לכם את המוזה וההשראה, תמיד מומלץ להביא את המידע יחד אתכם.

כשזה מגיע למשרד שלנו, וודאי שיש לנו בראש את האווירה המדויקת שאליה אנו רוצים להגיע. מטרתנו היא להגשים זאת עבורכם, וצעד אחר צעד נאפיין ונבין כיצד ליצור עבורכם שולחנות משרדיים מעוצבים העונים במדויק על טעמכם האישי.

בשלב השרטוט, נשמח לספק לכם טיפים ועצות שיהפכו את השולחן להרבה יותר נוח ומזמין. חשוב לזכור ששולחן למשרד בעיצוב אישי אמנם עונה על טעם והעדפה, אך הוא גם צריך לשרת את העובדים נאמנה ולהבטיח אווירת עבודה נוחה.

אחרי שנשרטט את השולחן פרט אחר פרט, נעבור לשלב הייצור בסדנאות המקצועיות שלנו שמבטיחות איכות גימור ועיבוד גבוהה, ויצירת מוצר איכותי ועמיד.

אפשרות שילוב אלמנטים עץ וברזל

שולחנות למשרד בעיצוב אישי יכולים להכתיב אווירה אורבנית מחוספסת אך צעירה. מנגד, שולחנות יכולים להגיע בקווים אלגנטיים ופשוטים, כאלו שבהחלט יכולים לאפיין משרדים המבקשים לייצר אווירה נקייה ופשוטה לרבות משרדי עיצוב פנים, סטודיו לעיצוב, אדריכלים, משרדים למטבחים מעוצבים ועוד.

בקאי דיזיין אנו שמחים להציע לכם את המדיום הפיסולי של השולחן בשילוב של מגוון חומרי גלם המביאים עמם אווירה עיצובית משתנה. כך למשל, שולחן המבוסס על שילוב של ברזל, וזכוכית ויכול לשדר אווירה כפרית או אורבנית. מנגד שולחן שמבוסס על עץ וברזל, יכול להכתיב אווירה יותר אורבנית וחדשנית. שילוב של שולחנות עם ברזל ונגרות פורמיקה יכול להביא אווירה קלאסית יותר ונקייה. שולחנות על טהרת הברזל, יכולים להכתיב אווירה קלילה עם קווי מתאר פשוטים.

מדובר בתצרף של פרטים, כל אחד ולו הקטן ביותר, הוא בר השפעה.

נשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה ותהייה 

דגשים לשולחן למשרד בעיצוב אישי

אמנם מדובר בפריט אחד מתוך מכלול של ריהוט ופריטים שונים שמעטרים את המשרד, אולם השולחן הוא בהחלט אחד מן המרכזיים שבהם. לכן, כל פרט יכול לסייע לנו כדי להביא עבורכם את המוצר הטוב והנוח ביותר.

  • מידות המשרד – חלל החדר שבו ימוקם השולחן יכול להשפיע על המידות וכן על הצורה. האם מדובר במשרד בעל חלל קטן? או שמא באופן ספייס? ייתכן ותרצו לקנות שולחנות מעוצבים אישית למשרד במספר יחידות, אך ההרכב של השולחנות ישפיע על האווירה הכוללת. ייתכן גם שמדובר יהיה בשולחנות ארוכים המאפשרים ישיבה למספר גבוה של עובדים.
  • חומרי הגלם – לחומרי הגלם ישנה השפעה ניכרת על האווירה שאתם רוצים לשדר. שולחן עם שילוב של ברזל ועץ יכול לספק אווירה אינדסטרלי מסוימת, ואילו שילוב עץ וברזל בלבד, יכולים לשדר אווירה אורבנית צעירה. נבחר ביחד את חומרי הגלם והכל תוך הקפדה על איכות גבוהה שתבטיח מוצר עמיד במיוחד.
  • פתרונות אחסון – ייתכן ופתרונות אחסון לשולחנות יאפשרו לכם לשמור על חלל חדר או חלל פתוח עם תחושת מרווח. על השימושים והפתרונות ששולחנות משרדיים מעוצבים יכולים להציע, מגירות טריקה שקטה. מגירות לחץ פתח ועוד. נשמח לשבת באופן מסודר יחד אתכם.

עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים

Kay Design מגשימים חלומות עיצוביים ללקוחות פרטיים וכן בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים ומשרדי אדריכלות.

אנו ערוכים לפרויקטים בכל סדר גודל, החל מריהוט פרטני, ועד לעיצוב כולל של חלל חדרים, משרדים ומבנים מסחריים.

רוצים לקבל מידע נוסף על שולחנות למשרדים בעיצוב והזמנה אישית?

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר

עשוי לעניין אתכם:

להזמנת עבודה

מוזמנים ליצור איתי קשר למידע נוסף על חלונות בלגיים ועוד…